Hotel Trosky

Český Ráj - ideální místo pro Vaši svatbu

Přenechejte nám starosti se svatební hostinou a užijte si tento výjimečný den. Existuje mnoho možností, jak svatební hostinu uspořádat. Vše záleží na Vašem přání a počtu pozvaných hostů. Využijte naší restaurace, salonku a venkovní terasy, propojením těchto sálů vznikne prostor, který uspokojí i náročné zákazníky. Grilovaná masa v drakovi je gastronomický zážitek.

 

Rádi Vám poradíme se sestavením svatebního menu. Nabízíme Vám komplexní gastronomický servis.


V rámci svatebních hostin zajišťujeme:

 

  • sestavení svatebního menu
  • obložené mísy, rauty
  • květinovou výzdobu tabule v barvě dle přání
  • objednání a dekoraci svatebního cukroví a dortů
  • sestavení zasedacího pořádku a tisk jmenovek na svatební tabuli
  • profesionální fotografy a kameramany
  • živou hudbu

 

Rádi Vám připravíme nabídku Vaší svatební hostiny. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 608 222 410, nebo přímo u obsluhujícího personálu.

 

Napsali o nás:

"V Hotelu Trosky jsme měli svatební hostinu. Jedním slovem to bylo PERFEKTNÍ!!! Skvělé jídlo, ochotný a vstřícný personál, velice milí majitelé hotelu, krásná výzdoba, pestrá svatební tabule. Vlastně jsme nenašli jediný detail, který by jakkoliv rušil náš dojem z večera. Pro mě a moji manželku bude Hotel Trosky navždy místem, kam se budeme rádi vracet. Novomanželé Matoušovi"

 

"Hotel Trosky se stal také naším místem pro svatební hostinu. Rozhodli jsme se pro překrásné umístění hotelu a také pro možnost obřadu na nedaleké louce s kulisou Českého ráje a samozřejmě hradu. Co se týče samotné hostiny a servisu na hotelu jsme byli opravdu nadšeni. Všichni byli vstřicní a do samotného konce hostiny vše fungovalo na 100%. Jidlo bylo famozní, klasický oběd svíčková poté nasledoval raut s grilováním. Vše čerstvé připravované v kuchyni žádné polotovary a pod. Svatba se povedla do posledního detailu, určitě velkou snahou všech kteří se na ní podíleli, proto velký dík personálu a majitelům. Novomanželé Krontorádovi"

 

"Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za osobitý přístup při organizaci naší svatební hostiny a večerní párty. Jsme si vědomi, že naše požadavky nebyly leckdy lehce splnitelné a velice si vážíme toho, jak jste nám vy i váš personál vyšli vstříc. S čistým svědomím a bez nadsázky můžeme říci, že se u vás líbilo všem svatebním hostům bez výjimky. Velký úspěch sklidily nejen výtečné svatební menu, večerní raut a grilovaná kýta ale i krásné, čisté pokoje, milý, vstřícný personál a v neposlední řadě nádherné okolní prostředí hradu Trosky. Hotel Trosky se pro nás tímto stal místem, kam se budeme vždy rádi vracet.
Děkujeme tedy, že jste svým nemalým dílem přispěli k tomu, že se náš svatební den povedl na sto procent a stal se tak nezapomenutelným pro nás i naše hosty. S přátelským pozdravem, Vlaďka a Jan Rohlíčkovi."